Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
766 Görüntülenme
Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü HD
8.9 IMDB Puanı

Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü HD

(The Lord of the Rings: The Return of the King)
Kategori
Yönetmen
Senaryo J.R.R. Tolkien, Fran Walsh, Philippa Boyens, Peter Jackson
Ödüller 11 Oscar Kazandı. Diğer 197 ödül & 122 adaylık.
Frudo yakın dostu Sam ile Mordor'a ilerledikçe tehlike artmakta ve güçleri iyice azalmaktadır.Hem Sauronun gözetmenleri hem Gollum'un hainlikleri bu yolu olduğundan daha fazla zorlaştırmaktadır.Diğer yandan Sauron oldukça güçlenmiş ve ordularını büyütmüştür.Heryer kuşatma altında kötülük tüm insanlığı sarmak üzeredir.Artık tüm insanlık ve iyi olanlar toplanıp küçük insan Frudonun Mordor'a ulaşmasını desteklemekten başka çareleri kalmamıştır.

Kral Aragorn ise elf kılıcına yeniden sahip olup tüm orduların başına geçer aynı zamanda Gandalfta yardım istemek amaçlı var olan sahte kralın sarayına doğru ilerlemektedir.Havadan saldırıya başlayan Nazgüller çoktan can almaya başlamışlardır.Sauron'un orduları yavaş yavaş Ortadünyanın kalbine ilerlerken olan biteni uzaktan izleyen Elflerinde bir karar vermesi gerekmektedir.

Aragorn yüzyıllar önce verdikleri sözü tutmayıp lanetlenen hayalet adasına gitmeye karar verecek ve orda olanları savaşmaya ikna edebilecekmi ? Yüzüklerin efendisi Kral Aragorn'un dönüşü diğer yandan Hobbit Frudonun yüzüğü yok etme mücadelesi tüm bunlara son verip insanlığı kurtarabilecek mi..

Serinin son filmi olan bu bölümde İnsan her zaman aldanmaya müsaittir mesajınıda almış olacağız. kralfilm.org İyi seyirler diler.

Resimler 4

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın