Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Altyazılı Fragman
209 Görüntülenme
20 Yaşında Öleceksin Full Film İzle
7.4 IMDB Puanı

20 Yaşında Öleceksin Full Film İzle

(You Will Die at 20)
Yönetmen
Senaryo Amjad Abu Alala, Yousef Ibrahim
Ödüller 7 ödül & 5 Adaylık.

20 Yaşında Öleceksin Film Konusu


Farklı bir toplum ve dahada farklı bir anatomiye sahip olan halk, kendi inaçlarına fazlasıyla bağlı yaşamaktadır. Bu inançlara sadık yaşayanlardan biride Sakina, ve oğlu Muzamil'dir. Yalnız Muzamil, dünyaya henüz yeni gelmesine rağmen köyün ileri gelen kahinlerinden biri, Muzamil'in 20 yaşında öleceğini iddia eder. Daha çocuk olan Muzamil'in ailesi şimdiden çocuklarının yasını tutarak yaşamaya alışmıştır. Öyle böyle zaman geçer ve seneler su gibi akıp geçerken Muzamil, 19 yaşına gelmiştir. Kendisine bu kehanetten haberdar olduğu ve öleceğine inandığı için son bir yılını farklı bir macera içerisinde yaşamak isteyecektir.

20 Yaşında Öleceksin - You Will Die at 20 Filmi Full İzle2019 yapımı You Will Die at 20, 2020 Şubat 12'de gösterime girmiş, 7.3 imdb puanı ile taçlandırılmıştır. Sudan, Fransa, Mısır, Almanya, Norveç, Katar ortaka yapımı olan filmin oyuncu kadrosu ise şuisimler ile şekilleniyor. Mustafa Shehata, Islam Mubarak, Mahmoud Elsaraj. Dram türündeki filmin Yönetmen koltuğunda Amjad Abu Alala, otururken Türkçe adı 20 Yaşında Öleceksin olarak bilinmektedir. İyi seyirler dileriz.. kralfilm.org

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın