Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
670 Görüntülenme
Yıldızlararası HD
8.6 IMDB Puanı

Yıldızlararası HD

(Interstellar)
Senaryo Jonathan Nolan, Christopher Nolan
Ödüller 1 Oscar Kazandı. Diğer 43 ödül & 143 adaylık.

İnterstellar Film Konusu


Ekolojik sistemi ve kainatın düzenini değiştiren kum fırtınaları, günden güne şiddetini arttırırken ölümler ve sırrı çözülemeyen kayıp vakaları armaktadır. Eski bir astronot olan Cooper, dünya düzenini etkileyen bu fırtınanın sırrını çözmek için uzaya çıkma kararı alır. Burada hem farklı yaşam alanları hemde yeni gezegenler keşif etmeyi planlar, ama uzayda geçirdiği herbir dakika dünya saatine göre yıllara tekabül etmektedir. Artık dönüşü düşünmeye başlar ve bir an önce ailesine kavuşmayı hayal eder, ama bu o kadar kolay olmayacaktır. Çünkü dönüş yapacağı sırada öyle bir sırrı çözecektirki tüm dünyada şok etkisi yaratacaktır.

Başrollerde Ellen Burstyn, John Lithgow, Mackenzie Foy, Matthew McConaughey isimleri yer alırken, Yönetmen koltuğunda Christopher Nolan ismini görüyoruz. Bilim kurgu filmi Yıldızlararası, hd full izlemeniz için sizlerle. İyi seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın