Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı
350 Görüntülenme
Yerdeki Yıldızlar HD
8.4 IMDB Puanı

Yerdeki Yıldızlar HD

(Like Stars on Earth)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi UTV Communications
  • Film Süresi 165 dakika
Kategori
Senaryo Amole Gupte, Amole Gupte
Ödüller 14 ödül & 15 Adaylık.
Ishaan çocukluğundan bu yana oldukça agrasif tavırlar sergileyen bir çocuktur ve bu durum onun okul hayatında da devam eder.Sınıfta öğretmenlerini dinlemez arkadaşlarına uyum sağlamaz ve derslerine hiç çalışmaz.Geçen sene sınıfta kalan Ishaan bu yılda aynı tembellikte devam etmek hiçbir gelişme kaydedememektedir.Aklı fikri dersten kaytarmak ve arkadaşları ile uşraşmaktır.Onun tam aksine Abisi Yohaan ise onun aksine oldukça çalışkan aynı zamanda ise sınıf birincisidir.Babası oldukça prensipli bir babadır fakat oğluna söz geçirememektedir annesi ise bu durumdan oldukça müzdarip ve üzgündür.Ishaan'ın kafasında hayal dünyasında hep farklı dünyalar vardır düzelme eyleminde hiç bulunmamıştır.Fakat bir gün ailesi Ishaan'ın okuldan kaçtığını öğrenir ve bu bardağı taşıran son damla olur.Radikal kararlar alan baba artık oğlunu hayatın gerçek yüzüyle karşılaştırma kararı alır ve onu bundan sonrası için evden uzakta yatılı bir okula yazdırır. Yatılı okul Ishaan a ilk duyduğunda eğlenceli gelsede oraya gittiğinde hiç birşeyin düşündüğü gibi olmayacağını anlayacaktır.
Bu hayatta bazen sahip doluğumuz değerlerin farkında olmayız bu filmde de hayatın gerçekten düşlediğimiz gibi kolay olmadığını aslında yaşadığımız gerçekliğin kimi zaman düşlerimizden daha güzel olduğunu aynı zamanda ailelerin çocuklar için ne kadar çaba gösterdiğinin farkındalığı yansıtılmaktadır.Aamir Khan başrolunu oynadığı bu Dram filmi ders niteliğinde diyebiliriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın