Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Kral HD
337 Görüntülenme
William İzle
5.0 IMDB Puanı

William İzle

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 100 dakika
Yönetmen
Senaryo J.T. Allen, Tim Disney

William Film Konusu


William filmi, bilmsel olarak uzun yıllar çalışmalar yapan Dr. Julian'ın, neandertal mumyasından klon bir isnan yaratmak istemek. Tüm bu çalışmalarını kendisine yardım eden Dr. Barbara ile birlikte yapmakta ve haddinden fazla uğraş vermektedir. Elde ettikleri deneyimlere daha fazla yoğunlaşıp, bilim dünyasının kalbine neşter atarak istedikleri klon insanı dünyaya getirmişlerdir. Bu türün ismi ise William'dır. Aslında bundan asırlar önce bu tür var olmuş ve soyları tükenmişti peki, yeni dünyadaya William'ın ayak uydurması nasıl oalcaktır. Normal insan yaşamına adapte olup onlar gibi işe giden, okul ve farklı türde uğraşlar yapan bir insan modunda kalabilecek mi?

Son dönemlerin çok merak edilen bilim kurgu filmi William, oldukça etkili ve iddialı bir sinema yapımıdır. Yönetmenliğini Tim Disney'in yaptığı William filmi, 5.2 imdb puanı ile değerlendirilmiş ve oyuncu kadrosunda'da Brody Wilkinson, Connor Wilkinson, Sydney Bell isimlerine yer verilmiştir. İyi seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın