Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
790 Görüntülenme
Başkanın Adamları Full HD İzle
7.2 IMDB Puanı

Başkanın Adamları Full HD İzle

(Wag the Dog)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi New Line Cinema
  • Film Süresi 97 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Larry Beinhart, Hilary Henkin, David Mamet
Ödüller 2 Oscar Adaylığı. Diğer 2 ödül & 20 adaylık.

Wag the Dog - Başkanın Adamları Film Konusu


ABD şu aralar büyük bir seçim sürecinde ilerlerken adı gizli tutullan başkan adayı büyük bir ifşa şantajına maruz kalır. Aslında ifşada sayılmaz çünkü, kendisinden çok küçük bir kızla odasında yakalanır ve sansasyonel olaylar aniden patlak verir. ABD ve Beyazsaray'a böyle bir leke gelirse tüm Amerika karışabilir, bunun için toplumu ganyana getirmek isteyen beyaz saray, hemen Conrad Brean'ı göreve çağırır. Conrad Brean'ın görevi ilgiyi başka yere çekip başkanın olayını duyurmamaktır.

Hemen gündeme bir olay getirir ama bu olay kesinlikle yoktur.. Olay, Amerika'nın çok büyük bir savaşın eşiğinde olduğudur ve halk şuanda bu habere kilitlenmiştir. Başlan adayı ve yaşadığı sansasyonel olay örtpas edilip halkı farklı bir olaya inandırmak o kadar kolay olmuşturki tüm ABD bir savaşın içine girdiklerine inanmıştır.

1997 yapımı Başkanın Adamları filmi, dönemin en çok hasilat yapan ve ödül yağmuruna tutturulmuş bir filmdir. Özellikle oyuncu kadrosu ve senaryo kalitesiyle ön plana çıkmıştır. 15 000 000 $ toplam bütçe ile tamamlanan Wag the Dog, Barry Levinson yönetmenliğinde hazırlanmıştır. Filmin başrol kadrosunda dünya sinemasının en önemli simaları Dustin Hoffman, Robert De Niro, Anne Heche gibi isimler yer almaktadır. kralfilm.org keyifli seyirler diler..
Wag the Dog Filmi Full izle - Başkanın Adamları Türkçe Dublaj İzle

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın