Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
882 Görüntülenme
Vol-i HD
8.4 IMDB Puanı

Vol-i HD

(WALL·E)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Walt Disney Pictures
  • Film Süresi 98 dakika
Yönetmen
Senaryo Andrew Stanton, Pete Docter, Andrew Stanton, Jim Reardon
Ödüller 1 Oscar Kazandı. Diğer 89 ödül & 90 adaylık.
Yeryüzünü terkeden insan ırkı, artık farklı bir gezegene yerleşmiştir. Tüm kaynaklarını tükettikleri dünyada ise yalnızca düğmesi açık unutulan temizlik yapan robot Wall-E kalmıştır. Wall-E, senelerce bu görevini devam ettirerek temizliğini yapmaya devam eder. Günün birinde keşif amaçlı bir robot Wall-E'in dünyasında gönderilir. Bu robotun adıda Eve'dir. Wall-E keşif amaçlı gelen Eve'ye aşık olur. İki robot arasında gelişen duygusal ve sıcak bağ tüm insanlığın kaderine etki edecektir. İzlenilmesi gereken en kral animasyon filmler arasında yer alan bu muhteşem filme göz atmanızı öneriyoruz.

1 Oscar. Diğer 89 ödül & 90 adaylığı bulunan Vol-i – Wall-E Animasyon Filmi HD kaliede sunuyoruz. Filmin yönetmenliğini Andrew Stanton yaparken Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri kategorisinde yer almaktadır. İyi seyirler dileriz..
Vol-i – Wall-E Full HD

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum