Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
735 Görüntülenme
The Prodigy İzle
5.9 IMDB Puanı

The Prodigy İzle

(Dahi)

The Prodigy Film Konusu


Oğlunun gizimli güçler tarafından kontrol edildiğini düşünen Sarah, bu aralar oldukça tedirgindir. Oğlu Miles ise tuhaf davranışları ile hem aile içinde, hemde çevresinde tedirginlik yaratmaktadır. Oğlunun doğaüstü güçler tarafından kontrol edildiğinden emin olan Sarah, bir an önce birşeyler yapmalıdır. Yoksa hem oğlunun hemde kendi hayatı tehlikededir.

The Prodigy Full HD İzle


Tuhaf bir döngü ve karmaşık bir güç tarafından himaye edilen oğlunu kurtarmak isteyen Sarah, oğlu Miles'in sıradışı hareketlerinden şüphelenince kim yada kimler tarafından kontrol edildiğini öğenmeye niyetlidir. 08 Şubat 2019'da vizyona giren The Prodigy filmi, Nicholas McCarthy yönetmenliğinde sinemaya kazandırılmış ve Colm Feore, Jackson Robert Scott, Peter Mooney, Taylor Schilling isimlerinin, harika performansı ile izleyicilerden tam not almıştır. 6.0 imdb puanı biçien sinema yapımı, Korku filmleri izlemeyi sevenler için gayet gerici bir seyir keyfi sunuyor. gerilim filmi izlemeyi seviyorsanız mutlaka göz atmanızı öneririz. İyi seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum