Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
509 Görüntülenme
Alt Kattakiler HD
6.1 IMDB Puanı

Alt Kattakiler HD

(The Ones Below)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi BBC Films
  • Film Süresi 87 dakika
Kategori

Alt Kattakiler Film Konusu


Justin ve Kate'nin bebek bekleyişleri heyecanlı bir şekilde devam ederken yeni taşındıkları evdede huzurlu bir şekilde yaşarlar. Tesadüftür ki alt kattaki komşularıTheresa ve Jon'da kendileri gibi bebek bekleyen bir çifttir. Kate ve Justin, alt kattaki komşularını yemeğe davet edip tanışmak isterler. Alt kattakiler eve gelirler ve koyu bir muhabbet başlar. Kate, ilişkilerindne kısa bir süre sonra hamile kaldığını söyleyince, Theresa bu duruma biraz kızmıştır çünkü kendisi 10 senedir çocuk istemekte ve henüz daha yeni hamile kalmıştır. Herşey güzel geçmiş ve evlere gitme vakti gelmiştir. Theresa ve kocası evlerine inerken Theresa, merdivenlerden düşer ve karnındaki bebek hayatını kaybetmiştir. Herşey bir anda alt üst olunca Theresa, Kate ve doğacak bebeğinden imdiden nefret etmeye başlaar. Çiçeği burnunda çift Justin ve Kate'yi gergin günler bekler. İyi seyirler dileriz..

Başrollerde Clémence Poésy, David Morrissey, Stephen Campbell Moore isimlerine yer verilen The Ones Below filmi, gerilim filmleri kategorsinde yer almakta ve oldukça iddialı bir sinema projesidir. Diğer adı Alt Kattakiler izle
Yerli kaynak: https://www.sinemalar.com/film/230517/the-ones-below
Yabancı kaynak: https://www.bbc.co.uk/bbcfilms/film/the_ones_below

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın