Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
490 Görüntülenme
Limehouse’un Gizemli Cinayetleri HD
6.3 IMDB Puanı

Limehouse’un Gizemli Cinayetleri HD

(The Limehouse Golem)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi RLJ Entertainment
  • Film Süresi 109 dakika
Kategori
Senaryo Jane Goldman, Peter Ackroyd

The Limehouse Golem Film Konusu


Efsanevi canlı Golem geri dönmüş ve tüm şehir diken üstündedir. Gizemli cinayetler ve kayboluşlar tüm hızıyla devam ederken halk ayaklanır ve ülke yönetimi panik içindedir. Ülke başkanı, derhal önlem alması için yardımcısını yanına çağırır ve bu olayın bir an önce özülmesi talimatını verir. Yardımcı Kildare'nin eli kolu bağlıdır ve hiçbir ipucuna ulaşamaz. Eğer bu vakaların sorununu çözemezse, herkes tarafından suçlu bulunup cezalandırılacaktır. Kil ve çamurdan var olan bu canlıyı bulmak için elinden geleni yapmak zorundadır. Fakat tüm soruların cevabı tam şuanda idam sehbasında olan ünlü sanatçı Little Lizzie Cree'de saklıdır. Peki şimdi ne olacak?

Little Lizzie Cree, tüm ipuçlarıyla birlikte gözlerini sonsuza dek kapatacakmı. Yoksa ondan öğrenilmesin gereken bilgiler öğrenilip Golem yakalanacak mı?

Film, korku filmleri izlemeyi sevenler için güzel bir senaryoya sahiptir. Başrol kadrosunda Daniel Mays, Douglas Booth, María Valverde, Olivia Cooke, Sam Reid isimlerinin yer aldığı The Limehouse Golem filmde, Korku filmi yönetmenliğinde adını çok gördüğümüz Juan Carlos Medina, yine aynı şekildeyönetmen koltuğunda oturuyor.

31 Ağustos 2017'de vizyona giren Limehouse'un Gizemli Cinayetlerifilmi, 6.3 imdb puanı alırken aynı zamanda gerilim filmleri kategorisinde'de yer almaktadır. Sitemizden bu tür filmleri daha çok izlemek isterseniz yorum kısmında belirtmeniz yeterlidir. İyi seyirler dileriz..
Resimler 4

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın