Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Altyazılı Fragman
1,847 Görüntülenme
Büyük Savaş – The Great Battle HD
7.0 IMDB Puanı

Büyük Savaş – The Great Battle HD

(Ansisung)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Well Go USA Entertainment
  • Film Süresi 136 dakika
Yönetmen
Senaryo Eui-Mok Jung, Kwang-shik Kim, Yoo-jin Kim, Eun-kyo Park
Ödüller 2 ödül & 5 Adaylık.

The Great Battle Film Konusu


Şimdiye kadar kanlı savaşlarla çok kez yüzyüze gelmiş, ve galibiyetlerle ordusunun ayakta durmasını sağlayan Yang Man-Chun son derece tecrübeli bir savaş, aynı zamanda ordu komutası generalidir. Neredeyse tüm hayatı savaşlarda kan dçkerek geçmiştir fakat bu seferki savaş diğerlerinden çok farklı, çükü tam 500 bin kişilik dev bir ordu ile karşı karşıyadır. Savaş sıcağı sıcağına başlar ve kan deryasında göğüs göğüse çarpışan askerler, Tang Hanedanlığı karşısında tüm güçleri ile mücadele etmeliler. Yang Man-Chun, komutasında cesur ordu bu savaştan galip gelip egemenliğin hüküm sürdüğü toprakları himayeleri altına alabilecekler mi?

650'li yılların baz alındığı The Great Battle (2018) filmi, In-sung Jo, Joo-Hyuk Nam, Seol-Hyun Kim, Sung-woong Park başrol kadrosunda bu oyuncuları konuk ederken, yönetmen koltuğu ise Kwang-shik Kim'e emanet. Film, görsel efekt ve gerçekçi sahneleri ile gerçekten nefesleri kesiyor. Oturduğunuz koltuğa hapis olacağınız, Savaş filmleri hd kalitede izlemeniz için sizlerle. İyi seyirler dileriz..
Film Bilgileri

Büyük Savaş - The Great Battle (2018) Full HD izle
Resimler 6

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın