Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
575 Görüntülenme
Tau İzle
5.8 IMDB Puanı

Tau İzle

(Tau)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Addictive Pictures
  • Film Süresi 97 dakika
Senaryo Noga Landau

Düşlerin Tau Film Konusu


Deneysel bilim çalışmalarına kafa yoran bir mucit, son olarak yeni bir girişim üzerine çalışır. Bu çalışma için gereki olan ise bir bayandır. Bilimci mucit Alex, Julia isimli bir kızı zorla alıkoyarak deneye tabi tutmak ister. Julia'nın deney merkezinden kaçması neredeyse imkansızdır çünkü, son derece güvenlikli ve kurtulması zor bir platformdur. Julia, bulunduğu merkezde Alex tarafından üretilen Tau, isimli bir yapay zeka ile tanışır. Tau, sahibinin komutlarına uyum sağlayan bir robottur aslında ama, Julia ile arkadaş olduktan sonra Julia'nın buradan kurtulması için yardım etmeye karar verir.

Tau, bilim kurgu ile harmanlanıp hafif gerilim filmi türünde ilerleyen harika bir sinema filmidir. Tau filminin yönetmen koltuğunda Federico D'Alessandro ismi otururken oyuncu kadrosunda Ed Skrein, Fiston Barek, Gary Oldman, Maika Monroe isimlerine yer verilmiştir. Tau 5.8 imdb puanı ile değerlendirilen filmi, kralfilm.org farkıyla türkçe dublaj hd kalitede izleyebilirsiniz. Sitemizden 2018 yapmu Tau filmini izleyen seyircilerimize, iyi seyirler diliyoruz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın