Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
579 Görüntülenme
Taşıyıcı Anne HD
5.1 IMDB Puanı

Taşıyıcı Anne HD

(When the Bough Breaks)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Sony Pictures
  • Film Süresi 107 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Jack Olsen, Jack Olsen

Taşıyıcı Anne Film Konusu


Yıllardır çocuk isteyen Laura ve John, ne yapsalarda bu isteklerini yerine getiremezler. Çeşitli doktor ve ilaçlarda deneseler, artık onların bir çocukları olmayacaktır. Oturup bu konuyu enine boyuna konuşan çift bir karar alırlar. Taşıyıcı anne bulup çocuk sahibi olma konusunda hem fikirdirler. İlk önce en sağlam ve güvenilir şirketleri araştırıp en düzgün olanını bulurlar. Çocuklarını taşıyacak Taşıyıcı Anne, Anna isminde, şirketin güven serfitikası sunduğu sağlam bir taşıyıcıdır. Çift, şimdi çok mutu ve bebeklerinin doğumunu beklerler. John ve Laura, bebeklerini taşıyan, taşıyıcı anne Anna'nın daha konforlu şartlar altında doğum yapabilmesi için onu evlerine davet edip, kendileri ile birlikte yaşamasını isterler. Anna bu bu teklifi kabul eder ve herşey harika gitmektedir. Taki John'un Anna hakkında fikirleri değişene dek.

Taşıyıcı Anne Film Bilgileri


Michael Kenneth Williams, Morris Chestnut, Regina Hall, Romany Malco isimlerini başrol kadrosunda izlediğimiz, Taşıyıcı Anne filmi, Jon Cassar yönetmenliğinde sinema dünyasına kazandırılmış en değerli filmler arasında yerini almaktadır. 13.300.000 dolar bütçe ile çekimleri tamamlanan bu harika film, eleştirmen ve film yorumcuları tarafından çok beğenilmiştir. Yabancı adı, When The Bough Breaks olan filmi full izlemeniz için hd kalitede yayınlıyoruz.

Taşıyıcı Anne - When The Bough Breaks


Sizlerin seyrine sunduğumuz bu güzel yapımı izlerken bazı sahnelerde fazlasıyla gerileceksiniz. Film, tür olarak gerilim ve korku filmleri sıralamasında yer almaktadır. 2016 yapımı film, 5.6 imdb puanı ilde değerlendirilmiş ve 107 dakikalık harika bir sinema keyfi sunuyor. Sitemizden Taşıyıcı Anne İzleyen seyircilerimize leyifli seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın