Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
1,872 Görüntülenme
Sye Raa Narasimha Reddy HD
8.1 IMDB Puanı

Sye Raa Narasimha Reddy HD

(Sye Raa Narasimha Reddy)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 167 dakika
Yönetmen
Senaryo Venkateswara Rao Paruchuri, Gopalakrishna Paruchuri, Sai Madhav Burra, Surrender Reddy, Vema Reddy, Manoj Muntashir, Jitendra Pawar

Sye Raa Narasimha Reddy Film Konusu


Hindistan'ın en varlıklı adamı olan Narasimha Reddy, 61 kasabanın sahibidir. Oldukça şeffaf yürekli, yardımsever ve ülkesi için canını vermekten çekinmeyen bir liderdir. Ülke'nin huzuru ingilizlerin topraklarına göz dikmesiyle bir anda kaçar. Tüm direnişe karşı ingilizler, Hindistan topraklarını ele geçirmiş ve tüm haneleri kendi birliklerine bağlamıştır. Narasimha Reddy, o kadar kolay pes edip ülkesini ingilizlere bırakacak bir lider değildir. Ve ülke halkının ayaklanmasını ister kendilerine ait olan Hindistan egemenliğini ele geçirmek için İngilizlere büyük bir başkaldırış başlatılır. Aslında filmde anlatılmak istenen Hindistan'ın ingiliz sömürüsünden kutruluşunu özetliyor. İyi seyirler dileriz..

Sitemiz kralfilm.org Sye Raa Narasimha Reddy tarzı hint filmlerini güncel olarak sizlere sunmaya devam edecek. Film izle sitemizden bu tarz Bolywood filmleri izlemek istiyorsanız lütfen yorumlarda bunları bize bildirin. İyi seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın