Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.

269 Görüntülenme
Swades: Bizim İnsanımız HD
8.2 IMDB Puanı

Swades: Bizim İnsanımız HD

(Swades)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi UTV Communications
  • Film Süresi 189 dakika
Kategori
Senaryo M.G. Sathya, Ashutosh Gowariker, Ashutosh Gowariker, Sameer Sharma, Lalit Marathe, Amin Hajee, Charlotte Whitby-Coles, Yashodeep Nigudkar, Ayan Mukherjee, K.P. Saxena, Amin Hajee
Ödüller 12 ödül & 23 Adaylık.
Mohan Hindistanlı bir ailenin en parlak çocuğu iken zekası sayesinde küçük yaşlarda keşfedilip Amerikaya okumaya yönlendirilir.Burada öğrenimini Tamamlayan Mohan çok başarılı bir lisansa sahip olur ve NASA ya proje yöneticisi olarak işe başlar.İş hayatında da oldukça başarılı olan Mohan çok uzun yıllar görmediği anavatanı Hindistanıo merak etmeye aynı zamanda kafasında çalıştığı anlarda oluşan sorularada cevaplar bulamamaktadır.Çünkü kendi ülkesinde de Uzay'a olan araştırmalar yapılmaktadır.En nihayetinde kararını veren Mohan gidip doğduğu ve kendisini büyüten insanları görmek istediğine karar verip bir an önce yola koyulur.Bu yolculuk ne kadar sıradan görünsede aslında işin ucunda zeki ve işe yarayan öğrencilerin başka ülkelere ne kadar hizmet etmesi gerektiğini ve harici neler yapabileceğini anlatmaktadır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın