Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
300 Görüntülenme
Sonsuz Ölüm HD
8.0 IMDB Puanı

Sonsuz Ölüm HD

(Butch Cassidy and the Sundance Kid)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi 20th Century Fox
  • Film Süresi 110 dakika
Yönetmen
Senaryo William Goldman
Ödüller 4 Oscar Kazandı. Diğer 17 ödül & 14 adaylık.
Sonsuz Ölüm - Butch Cassidy and the Sundance Kid HD

Bu tür western filmleri seviyorsanız çok güzel bir yapım sizlerle. Filmde fazlasıyla zeki olan Butch ve iri yapılı, güçlü ortağı Sundance’in batıda estirdikleri kurşun rüzgarına tanıklık ediyoruz. Yaşadıkları kasabanın korkulu haline gelen bu ikili, namları ile tüm civarda korku salmaya devam ederler ama, herşey kendilerinin istediği gibigitmez çünkü, düzen değişmiş ve dünya yeni bir global yapılanmaya yelken açmıştır. Durum böyle olunca zorba insanların estirdiği terörde haliyle son buluyor. İki arkadaş olan Sundance ve Butch, yeni dünyanın pencesinden kurtulmak için bu sefer izlerini kaybettirmek zorundadır.

Oyuncu kadrosunda Paul Newman, Robert Redford, Katharine Ross isimlerini izlediğiniz filmin yönetmen direksiyonunda ise, George Roy Hill ismini görüyoruz. 110 dk süreden oluşan bu güzel filmi hd kalitede donmadan izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın