Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
395 Görüntülenme
Sol Ayağım HD
7.9 IMDB Puanı

Sol Ayağım HD

(My Left Foot)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Shane Connaughton, Jim Sheridan, Christy Brown
Ödüller 2 Oscar Kazandı. Diğer 21 ödül & 20 adaylık.

Sol Ayağım Film Konusu


Film, hayatın kaderle kesiştiği ince çizgide dünyaya yarım yamalak gelen ama bu yarım bedenle tüm dünyada konuşulan bir adam olmayı başaran Christy Brown'ın dramatik hayat öyküsünü ele alıyor.

Christy Brown, tam felçli olarak doğan bir insandır. Yaşamı boyunca felçli ve tekerlekli sandalyeye mahkum bir adamken, bedeninde keşfettiği bir organ tek ayakla hayata tutunmanın en güzel örneğini tüm çıplaklığı ile gözler önüne seriyor.

Christy Brown, sol ayağının felç olmadığını ve hissedilir bir güç olduğunu farkeder. Bundan sonraki yaşamında sadece yazmakla ilgilenir. Romanlar, kitaplar ve daha birsürü hikaye yazar. Yazdığı bu harika roman ve farklı kitaplar tüm dünyada tanınan saygın bir adam olmasını sağlar.

Sol ayağı ile yazdığı muhteşem şiirler İran edebiyatına altın harflerle yazılmış ve Christy Brown'in Sol Ayağım adlı filmdeki muhteşem performasını sizlerle başbaşa bırakıyoruz. kralfilm.org iyi seyirler diler.

My Left Foot: The Story of Christy Brown - Sol Ayağım tek part full hd İzle

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın