Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı
712 Görüntülenme
Border İzle
7.0 IMDB Puanı

Border İzle

(Border)
Yönetmen
Senaryo John Ajvide Lindqvist, Ali Abbasi, Isabella Eklöf, John Ajvide Lindqvist
Genç ve itici görünümlü bir kadın olan Tina gümrük memurudur aynı zamanda ise oldukça sıradışı ve tuhaf davranışlara sahiptir.Çevresinde herkes ondaki bu tuhaflığın farkında olsada Tina işinde oldukça başarılı ve çözüm odaklıdır.Bir çok zaman kaçakları 6. hissi sayesinde kolayca deşifre edip yakalatabilme özelliğine de sahiptir.Bir gün iş yerine Vore adında bir adam gelir. Vore herşey doğal davranmaya çalışsada Tina'nın hissettiği bir gizeme sahiptir.Hayatının bir dönemini sıkıntılar içinde geçiren Tina için Vore Zaman sonra takıntı haline gelecek ve onu çözmeye başladıkça kendi hayatına dair bazı gerçeklerde gün yüzüne çıkmaya başlayacaktır.Hislerinin peşinden giden Tina'yi garip olaylar beklemektedir.

Eva Melander'in başrolunu üstlendiği 2019 yapımı filmin yönetmenliğini ise Ali Abbasi yapmaktadır.Sıradışı bir film olan Border İsveç Yapımı bir proje olmakla birlikte Dram ve Fantastik filmler Kategorisinde yer almaktadır.Eva Melander!in gösterdiği performans ile seyirciyi kendisine bağlayan tuhaf konu bizlere aslında içgüdülerimiz ne kadar doğruyu söylesede ispat edemediğimiz durumda bunu hiçbir işe yaramayacağını toplumdışı olan bu kadının bir figür dışına çıkamamasına sebep olan nedenini Nordik bir kara film örneği olarak düşünebiliriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın