Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
958 Görüntülenme
Sığınak HD
7.4 IMDB Puanı

Sığınak HD

(Take Shelter)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Sony Pictures Classics
  • Film Süresi 120 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Jeff Nichols
Ödüller 42 ödül & 36 Adaylık.
Sığınak film konusu: Engelli bir oğula ve ev kadını harika bir eşe sahip olan Curtis, madende çalışan şef operatörüdür. Engelli oğlu işitme sorunludur ve karısı Samantha'da bit pazarında ev eşyaları el yapımı malzemeler satarak kocasına destek olmaktadır. Curtis, şu sıralar bir birinden değişik ve korkutucu kabuslar görmekte ve bu olay kendisini oldukça rahatsız etmektedir. Curtis, kabuslarında kainatın yok olmaya başladığını ve tüm insanlığın sonunun geldiğini görür. Durum böyle olunca Curtis, ailesi için bir sığınak işa etmeye başlayacaktır. Fakat garip olan Curtis'mıdır yoksa gerçekten bir sonmu yaklaşmaktadır.

Colin Strause, Greg Strause, Tyler Davidson, Sophia Lin, Sarah Green isimlerinin Yapımcılığını üstlendiği filmin Yönetmen koltuğunda Jeff Nichols otururken, Oyuncu kadrosunda ise Jessica Chastain, Katy Mixon, Michael Shannon, Shea Whigham, Tova Stewart isimlerine yer verilmiştir. Gerilim filmleri izlemeyi seviyorsanız gayet hızlı ve heyecan verici bir ilerleyişe sahiptir. iyi seyirler dileriz..

Take Shelter 2011 (Sığınak) HD Full İzle


Film Bilgileri

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın