Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
863 Görüntülenme
Sessiz Bir Yer – A Quiet Place HD
7.5 IMDB Puanı

Sessiz Bir Yer – A Quiet Place HD

(A Quiet Place)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures
  • Film Süresi 90 dakika
Yönetmen
Senaryo Bryan Woods, Scott Beck, John Krasinski, Bryan Woods, Scott Beck

Sessiz Bir Yer Film Konusu


Doğanın hakim olduğu sessiz bir kırsalda yaşayan 2 çocuklu bir aile, burada mecburide olsa sessiz bir hayat yaşamk zorundadır. Birbirleri ile işaret diliyle anlaşıp hiçbir şekilde ses çıkarmadan anlaşırlar. Bunun sebebi konuşamıyor olmaları yada herhangi bir engel değildir. Ses çıkaracak, gürültü doğuracak her şeyden uzak durmalılar. Fakat birgün çocuklar oyun oynarken bir eşya devrilir ve tüm sessizlik o anda bozulur. Devrilen lambanın sesini duyan bir varlık ailenin yerini öğrenmesine sebep olur ve bu sessizliği bozmanın hesabını soracaktır.

6 Nisan 2018'de vizyona giren filmin başrol kadrosunda Emily Blunt, John Krasinski, Millicent Simmonds, Noah Jupe isimlerini izlerken, Yönetmen koltuğunda John Krasinski ismi bulunuyor. Senaryosunu Bryan Woods, Scott Beck, John Krasinski, Bryan Woods, Scott Beck isimlerinin yönettiği film, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, En Son Çıkan Filmler, Korku Filmleri kategorisinde yer almaktadır. Sitemizden Sessiz Bir Yer filmi, izleyen kralfilm seyircilerine keyifli seyirler dileriz..
Sessiz Bir Yer – A Quiet Place 2018 Full HD İzle

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın