Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
1,118 Görüntülenme
Şeker Kız Candy İzle
5.4 IMDB Puanı

Şeker Kız Candy İzle

(I Want Candy)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Magnolia Home Entertainment
  • Film Süresi 87 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Peter Hewitt, Phil Hughes, Jamie Minoprio, Jonathan M. Stern, Piers Thompson, Olivia Glazebrook, Fred Wolf, Jimmy Carr

Şeker Kız Candy Film Konusu


İki çılgın genç hayalleri olan film projesinin sonu gelmişlerdir. Tek eksik bir yapımcı bulup bu projeyi sinemaya aktarmaktır. Yapımcıyıda bulurlar fakat yapımcının kendilerinden istediği sıradığı bir istektir. Yapımcı, gençlerden ünlü yetişkin film yıldızı Candy Fiveways'in filmde rol alması için ikna etmelerini ister. Gençler ne yapıp ne edip bir yolunu bulup Candy Fiveways'i bu film için ikna ederler. Şimdi geriye en önemli soru kalır. Okul yönetimi ve gençlerin aileleri bu ündeki bir yetişkin yıldızı ile film çekmelerine nasıl bir tepki verecekler.

I Want Candy & Şeker Kız Candy Film Oyuncuları


Dünya sineması'nın en seksi yıldızlardından biri olan Carmen Electra'nın başrollerde yer alığı filmde, kendisine om Riley, Tom Burke isimleri eşlik ediyor. I Want Candy filminin yönetmen koltuğunda Stephen Surjik otururken, 2 Ağustos 2007'de vizyona girmiştir. 85 dakikalık bu harika komedi filmi izlerken oldukça keyif alacaksınız. GBP1,000,000 bütçe ile çekimleri tamamlanan filmin senaryosu. Peter Hewitt, Phil Hughes, Jamie Minoprio üçlüsüne aittir. Sitemizden Şeker Kız Candy film izleyen seyircilerimize keyifli seyirler dileriz..
https://www.rottentomatoes.com/m/i_want_candy

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın