Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
26,653 Görüntülenme
Salo Ya Da Sodomun 120 Günü HD
5.9 IMDB Puanı

Salo Ya Da Sodomun 120 Günü HD

(Salò, or the 120 Days of Sodom)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Water Bearer Films Inc.
  • Film Süresi 117 dakika
Senaryo Pier Paolo Pasolini, Sergio Citti
Ödüller 1 ödül

Salo ya da Sodom’un 120 Günü Film Konusu


Tuhaf bir kurgu ile senarize edilen Salo ya da Sodom'un 120 Günü Filmi, sadizm ve vahşetin kasvetini tüm çıplaklığı ile gözler önüne seriyor. Film aslında sinema ve dünya internet sisteminde yasaklılar arşivinde yer alıyor. Filmi hd izleme siteniz kralfilm, tabuları yıkıp sizlere en güzel filmleri sunmaya devam ediyor.

Kendilerini bu işleyişin lideri ilan eden dört kişi, aşağılama ve varoluş rolünün neler gerektiğini, topladıkları kız ve erkekleri kamplaştırma sistemi ile tam bir vahşet sınavına tabi tutuyorlar. Daha objektif bakacak olursanız, tam bir trajedi çemberini konu edinen Salo ya da Sodom’un 120 Günü, döngüdeki tuhaf varoluşu farklı bir boyutta izleyiciye aktarmak istiyor. kralfilm.org iyi seyirler diler..

Pasolini'in en son projesi olan film, 1975 yapımı bir sinema filmidir. Oyuncu kadrosunda Giorgio Cataldi, Laura Betti, Paolo Bonacelli isimlerine yer verilen film 5.9 imdb puanı ile değerlendirilmiştir..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

13 yorum