Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
898 Görüntülenme
Saklambaç – HD
7.1 IMDB Puanı

Saklambaç – HD

(Ready or Not)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Fox Searchlight Pictures
  • Film Süresi 95 dakika
Senaryo Guy Busick, Ryan Murphy
Uzun süreli bir ilişkiden sonra evlenmeye karar veren aşık çift sonunda mutlu bir düğünle dünya evine girerler.Grace oldukça keyflidir çunkü aile kurmak onun için oldukça kutsaldır.Bir gün eşinin ailesi onları yemeğe davet eder.Öncesinde Graceyi istemeyen bu tuhaf aile daha sonrasında oğullarının vazgeçmeyeceğini anlayınca durumu akışına bırakıp düğünü de bir şekilde kabullenirler.Grace artık birşeylerin yoluna girdiğini düşünüp yemek için hazırlanır ve eşiyle birlikte ailesinin akşam yemeğine katılırlar.İlk başlarda herkes güler yüzlü ve cana yakındır bu durum Gracenin içini rahatlatır ve yemeğini keyfle bitirir.Fakat ardından evde tuhaf bir muhabbet dönmeye başlar yeni çifte gencin ailesi tuhaf bir oyun teklif eder.Akılları baştan alan gerilim dolu anlar Grace için henüz yeni başlamaktadır.Bu piskopat aileye karşı Grace'nin yaşam şansı oldukça düşüktür.
2019 yapımı bu filmin Yönetmenliğini Matt bettinelli ve Olpin paylaşmışlardır.Gerilim kategorisinde olan filmin başrol oyuncusu ise Samara Weaving'dir.
kralfilm.org İyi seyirler diler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum