Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
660 Görüntülenme
Riddick 3 İzle
6.4 IMDB Puanı

Riddick 3 İzle

(Riddick: Rule the Dark)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Universal Classics
  • Film Süresi 119 dakika
Yönetmen
Senaryo David Twohy, Jim Wheat, Ken Wheat
Riddick 3 Karanlığa Hükmet Filmi
Hayatını mücadelesini hala sürdürmeye çalışan Riddick karşılaştığı son tehlikeli savaştan sonra kendisine farklı bir gezegende yeni bir yaşam kurmaya çalışır. Kendi gezegeninde karmaşa hala devam etmektedir ve oraya dönmeyi düşünmemektedir. Yeni gezegende ise karşısına çıkan yeni uzaylılar onu ne kadar kabullenecek bilinmemektedir.Diğer yandan ise gezegeninden gelen haberler hiç iç açıcı değildir. Artık bir karar verme eşiğinde olan Riddick hayatını hiçe saymayı göze alacakmıdır.

Serinin son halkası 2013 yapımı ile Riddick 3 filmidir. Filmin orjinal adı Riddick: Rule the Dark olarak bilinirken, diğer 1 ve devam serisi olan 2 filmini sitemizden online izleyebilirsiniz. Site aranlamarında en çok merak edilenlerden biride, Riddick serisi kaç tane sorusudur. Belirttiğimiz konu içerisinde Riddick film serisi'nin 3 bölümden oluştuğunu bildirerek, sitemizden bu güzel boxet filmi izleyenlere, iyi seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın