Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
809 Görüntülenme
Replikalar İzle
5.5 IMDB Puanı

Replikalar İzle

(Replicas)
Senaryo Chad St. John, Stephen Hamel

Replikalar Film Konusu


Foster (Keanu Reeves), işinde olduğu kadar evinde'de ailesine karşı ilgili bir adamdır. Bilim dalında yüksek lisanslı olan ve, şu aralar çok ciddi çalışmalar yapan bir nörobilimcidir. Bu çalışma bilim adamının önünü fazlasıyla açacak ve bilim dünyasını ayağa kaldıracak cinstendir. Kontrol edilebilen insan zihnini pc programlarına entegre etmek ister ve buna ramak kalmışken, aldığı bir haberle adeta dünyası yıkılmıştır.

Replicas Full İzle
Yaşanan bir trafik kazası sonucunda Foster'in (Keanu Reeves), ailesi acı şekilde hayatlarını kaybetmiştir. Nörobilim dalında üst düzey zekaya sahip olan Foster, ailesini tekrar hayata döndürmek için iş arkadaşı profesör Ed Whittle, ile birlikte çalışmalar yapmaktadır. Çalışmalar sonuç verir ve ailesini hayata döndürmeyi başarabilecektir fakat, yalnızca üç kişi hayata dönecektir. Foster çok zor bir karar vermek zorundadır..

Replikalar Full HD İzle


Sinema dünyasına ilk olarak Matrix serisi ile bomba bir giriş yapan ve, son olarak Jhon Wick serisi ile sinema'nın altın taşlarını yerinden oynatan Keanu Reeves, bu harika Replikalar filmi izlerken seyirciye muhteşem bir performans sergiliyor. Özellikle bu türde filmleri severlerin merakla beklediği bilim kurgu filmini hd kalitede reklamsız ve tek parça izlemeniz için hazırladık.

Replikalar filminin başrollerinde Keanu Reeves, Alice Eve, Thomas Middleditch isimleri yer alırken, Yönetmen koltuğunda Jeffrey Nachmanoff oturuyor. 10 Ocak 2019'da vizyona giren bu muhteşem filmi 4k izlemeniz için izlere sunuyor, keyifli seyirler diliyoruz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın