Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
374 Görüntülenme
Pes Etme – Stronger HD
6.9 IMDB Puanı

Pes Etme – Stronger HD

(Stronger)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Lionsgate and Roadside Attractions
  • Film Süresi 119 dakika
Kategori
Senaryo John Pollono, Jeff Bauman, Bret Witter
Ödüller 2 ödül & 8 Adaylık.

Pes Etme Film Konusu


Maratona çok iyi hazırlanan Jeff Bruman, artık son hazırlıkları yapmış ve yarışa hazırdır. Koşu günü gelir ve start verilir. Jeff Bruman, çok iyi bir atlettir ve bitiş çizgisine sadece metreler kalmıştır. Tam bu sırada neredeyse yeri göğü inleten bir patlama duyulur. Bu bir bombalı saldırıdır koşucular ve seyirciler yaralanmış ölenlerin haddi hesabı yoktur. Ağır yaralananlar'dan biride Jeff Bruman'dır. Hemen hastaneye kaldırılan koşucuya ilk müdahale yapılarak ameliyata alınır. Zorlu bir operayon sonrasında ameliyattan çıkar ve yavaş yava gözlerini açar. Hayta gölerini açsada bir yanı karanlık kalmıştır, çünkü iki bacağınıda bombalı saldırıda kaybetmiştir. Tam hayattan umudunu kesmişken, çevresi ve içindeki azime güvenen Jeff Bruman hayata tekrar tutunma kararı alır.

İzlemekte olduğunuz Pes Etme filmi, oldukça duygusal ve tamamen gerçek olayları özetlemektedir. 2013 yılında Boston'da düzenlenen, birçok kişinin hayatını altüüt eden saldırıda Jeff Bauman iki bacağını kaybetmiş ve hpes etmeyerek hayata meydan okumaya devam etmiştir. Gerçek olaylardan esinlenerek sinemaya aktarılan filmi hd kalitede sunuyor keyifli seyirler diliyoruz..
Pes Etme – Stronger (2017) Filmi HD Full İzle


Resimler 7

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın