Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
676 Görüntülenme
Patron Gibi İzle
4.3 IMDB Puanı

Patron Gibi İzle

(Like a Boss)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures
  • Film Süresi 83 dakika
Yönetmen
Senaryo Sam Pitman, Adam Cole-Kelly, Danielle Sanchez-Witzel, Adam Cole-Kelly, Sam Pitman

Patron Gibi Film Konusu


Çok iyi arkadaş olan Mel ve Mia, uzun süredir sağlam sıkı dosttur. Arkadaşlıkların'da hiç birşeyin ayrı gitmediği gibi, özel yaşamlarında'da birlikte hareket ederler. Bu iki arkadaş bir şirket kurmak isterler, akıllarında ki fikir ise, kozmetik üzerine servis ve üreticilik yapacakları bir projedir.

Hemen işe koyulup kozmetik işine atılırlar ve kısa sürede istedikleri potansiyelin üzerinde bir tutulma yaşarlar. Herşey istedikleri gibi giderken, Mia ve Mel'in karakteristik özelliklerinde farklı değişimler olacaktır ve iki arkadaşın arasındaki samimiyet ve sıkı dostluk, tehlike çanlarının çalmasının en büyük sebebidir..

Başrollerini Tiffany Haddish, Rose Byrne, Salma Hayek isimlerinin paylaştığı Patron gibi filmi, 2020 filmleri arasında yer alan ve son derece eğlenceli bir komedi filmidir. Sitemiz kralfilm.org adresinden Patron gibi film, yani Like A Boss 2020 film izleyen seyircilerimize keyifli seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın