Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


KRAL Fragman
2,478 Görüntülenme
Paradise Z İzle
3.3 IMDB Puanı

Paradise Z İzle

(Paradise Z)
Senaryo Wych Kaosayananda, Steve Poirier
İki güzel ve çekici kadınının zombi cehenneminde hayatta kalma mücadelelerini ele alan Paradise Z, Aksiyon ve gerilim ile harmanlanmış harika bir 2020 sinema filmi.. Zombi katliamı tüm ülkeyi kapsarken bu vahşetten sıyrılmak isteyen iki kadın bölgeden uzaklaşıp daha sakin ve korunaklı bir hayat yaşamak isterler ama, herşey onların isterdikleri gibi olmaz çünkü, zombi felaketi yalnızca ülkeyi değil tüm dünyayı etkisi altına almıştır.

Son dönemlerin en çok konuşulan sinema filmlerinden biri olan Paradise Z filmi, oldukça başarılı bir çekim projesi ile sinemada boy göstermiştir. Etkili senaryo ve kurgu başarısı ile izleyiciden tam not alan bu güzel filmi kralfilm.org kalitesi ile 1080p film izle seviyesinde full izleyebilirsiniz..

Sitemizden Paradise Z 2020 filmi izleyen ve Aksiyon filmlerine hasret kalan değerli seyircilerimize keyifli seyirler diliyoruz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın