Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
439 Görüntülenme
Ekim Düşü HD
7.8 IMDB Puanı

Ekim Düşü HD

(October Sky)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Universal
  • Film Süresi 108 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Homer H. Hickam Jr., Lewis Colick
Ödüller 4 ödül & 11 Adaylık.

October Sky Film Konusu


Küçük kasabada herkes madencilikle uğraşırken Homer Hickam'da bu işe emek veren bir babanın oğludur. Kendisininde kaçınılmaz sonu madenlerde çalışmaktır ve başka bir çare yoktur. Yalnız, fazlasıyla meraklı ve araştırmacı olan Homer Hickam, 1957'de uzaya gonderilen bir roketin hikayesi ile farklı bir arayışa geçer. En iyi iki arkadaşı ile, uzay be bilişim sistemleri üzerine çalışma yapmak için harekete geçselerde, bu fikirleri halk ve yakın çevreleri kadar oldukça saçma bulunur.

Ayrıca Homer Hickam'in madenci babasıda bu fikrin anlamsızca ve gereksiz olduğunu düşünür. Gençlere tek destek, kasabada öğretmenlik yapan bir öğreticiden gelir. Araştırdıkları ve başarmak istedikleri her neyse ona inanmalarını ve peşini bırakmamalarını söyleyerek kendilerine umut verir. Hatta dünya genelindeki bilim yaşışmalarına katılık büyük başarılar elde edebileceklerine inanır..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın