Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
702 Görüntülenme
Nuh: Büyük Tufan HD
5.8 IMDB Puanı

Nuh: Büyük Tufan HD

(Noah)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures
  • Film Süresi 138 dakika
Senaryo Darren Aronofsky, Ari Handel
Ödüller 1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 1 ödül & 18 adaylık.

Nuh: Büyük Tufan Film Konusu


İnsanlık tüm kötü emelleri ve arzularını Kabil'in soyundan gelen genleriyle birlikte sürdürmektedir. Cinsellik, türlü casusluklar ve hırsızlık gibi birçok kötü emellerini hiç çekinmeden kullanırlar. Yaradan Nuh'a rüyasında seslenir. Büyük bir kaosun kapıda olduğunu ve büyük bir gemi işa etmesini söyler. İşa ettiği gemiye tüm hayvan cinslerinden bir çift almasını ve kabilesinin güvenliği içinde bu gemide barınmalarını emreder. Nuh'un evladına ve tüm inanlığa uyarıda bulunmasına rağmen, inançsız ve sapkın insanlar kendi yaşamlarında boğulmayı, gemiye binmeyi reddederler.

Bu muhteşem Nuh: Büyük Tufan filmi izlerken başrollerde Ödüllü oyuncu Russell Crowe'u izliyoruz. Yönetmenliğini Darren Aronofsky'nun yaptığı film, 3 Nisan 2014 tarihinde vizyona girmiştir. Sinema raflarında boy gösteren film, Türkiye Gişe Rakamları 1 160 356 kişi izlemiştir. Toplamda 125 000 000 $ bütçe ile seyirciye sunulan filmi hd kalitede full izleyebilirsiniz. iyi eyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum