Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


KRAL HD Fragman
880 Görüntülenme
Musul – Mosul Full İzle
5.6 IMDB Puanı

Musul – Mosul Full İzle

(Mosul)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi WebStringers, Two Rivers Pictures, Epicleff Media
  • Film Süresi 101 dakika
Senaryo Matthew Michael Carnahan
Musul Film Konusu: Musul'da kan gövdeyi götürürken ortadoğu adeta diken üstündedir.. IŞID militanları çoluk çocuk demeden kan dökmeye devam ederken gönüllü SWAT birimi bu duruma el koymak için harekete geçer. Hepsi yürekli ve cesur kişilerden oluşan ölüm birliği SWAT, IŞID'i ortadan kaldırmaya niyetlidir. Tüm yaşanan karmaşanın ortasında Iraklı bir polis memuru tutsak kalır ve IŞID'ın elinden SWAT birliği tarafından kurtarılır ve bundan sonra SWAT birliği ile görev yapmaya başlar. Artık ok yaydan çıkmış ve katliamlara son vermenin zamanı gelmiştir.. Yerel halktan oluşan SWAT ekibi IŞID'le mücadele için einden geleni yapıp terör militanlarını imha etmek için sıkı bir operasyona girişirler.

Savaş ve aksiyon temalı film, oldukça anlamlı ve farklı mesajlar ileten etkili bir yapımdır. Uzun yıllardır IŞID terörü ve yarattığı endişenin çarpıcı boyutlarını gözler önüne seren güzel bir film..

Mosul - Musul 2019 Full Film İzle

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın