Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
850 Görüntülenme
Muhteşem Yedili HD
6.9 IMDB Puanı

Muhteşem Yedili HD

(The Magnificent Seven)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Sony Pictures
  • Film Süresi 132 dakika
Yönetmen
Senaryo Akira Kurosawa, Shinobu Hashimoto, Hideo Oguni, Nic Pizzolatto, Richard Wenk
Ödüller 5 ödül & 12 Adaylık.

Muhteşem Yedili Film Konusu


Rose Creek kasabası, hergün yağmur gibi kurşun yağan, ölümlerin sinek vızıltısı gibi duyulduğu bir garip kasabadır. Kasaba halkı, canlarının ve kasabalarının tehlikede olduğu için yeni bir karar alırlar. Bu karar, kendilerini korumak için yedi silahşörle anlaşmalarıdır. Gözüpek kanun kaçakları, hırsız, katil, dolandırıcı ve farklı sabıkalarla donatılmış hünerli adamlardır. Kasabanın güvenliğini alıp, doğabilecek çatışmaların önlemini şimdiden alınmaya başlasalarda, yedi kişiden oluşan grubu umduklarından fazlası bir tehlikeyle karşı karşıyadır.

Yedi kişilik grupta bulunan kanun kaçakçılarını tanıyalım: Sam Chisolm (Denzel Washington), Josh Farraday (Chris Pratt), Goodnight Robicheaux (Ethan Hawke), Jack Horne (Vincent D'Onofrio), Billy Rocks (Byung-Hun Lee), Vasquez (Manuel Garcia-Rulfo), ve Red Harvest (Martin Sensmeier) isimlerini izlerken, Western Filmleri arasında bulunan Muhteşem Yedili filmi full izlemeniz için sunuyor, keyifli seyirler diliyoruz..Resimler 4

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum