Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.

2,930 Görüntülenme
Morbius HD

Morbius HD

(Morbius)
Yönetmen
Senaryo Gil Kane, Matt Sazama, Burk Sharpless, Roy Thomas
Morbius film konusu: Deneysel araçlarla yeni bir keşif yaratmak isteyen Morbius, yeni çalışmasında tedavi edilmesi mümkün olmayan bu kan hastalığına bir çare bulmak ister. Bunun için ise yarasa kanı ve elektroşok araçlarını kullanır. Felaket bir sonuçla karşı karşıya kalan Morbius, yaptığı deneyel proje sonucu vampir olur. Morbius'un hayatı artık çok farklıdır yaşama tutunabilmesi içinde sürekli kana ihtiyacı vardır ve gün yüzü görmeden yaşamalıdır. Tüm bu gelişen olayların yanısıra Morbius, dehşet verici ve ürpertici güçlere sahip olmuştur.

Vizyon tarihine adını altın harflerle yazdıracak olan vampir filmi Morbius, en çok beklenen sinema yapımları arasında yer alıyor. Yönetmenliğini Daniel Espinosa'nın yaptığı filmin başrollerinde Jared Leto, Adria Arjona, Matt Smith (IV) isimlerine yer verilmiştir. Bilim kurgu filmleri kategorisinde yer alan bu mükemmel film 31 Temmuz 2020'de vizyona giriyor.

2020 Filmleri arasında yer alan ve merakla beklenen Morbius 2020 full hd izlemek için en doğru adrestesiniz. kralfilm.org iyi seyirler diler..

Film hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için altta bulunan üç kaynağı kontrol ediniz


Filmin İmdb Sayfası

Resimler 4

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın