Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
385 Görüntülenme
Milyoner HD
8.0 IMDB Puanı

Milyoner HD

(Slumdog Millionaire)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Fox Searchlight Pictures
  • Film Süresi 120 dakika
Kategori
Senaryo Simon Beaufoy, Vikas Swarup
Ödüller 8 Oscar Kazandı. Diğer 144 ödül & 126 adaylık.
Miyoner film konusu: Genç Jamal, hindistanın yoksul bölgesindeki gecekondularda yaşayan azimi ve idealist bir çocuktur. Tek hayali ise düzenlenen milyoner olma programına katılmakıtır. Jamal, bu hakkı kazanır ve sıradışı bir şekilde tüm soruları eksiksiz yanıtlayarak finale kalır. Final sorusuna geldiğinde ise programın süresi dolar ve final haftaya kalır. Bu arada Jamal tutuklanır, sebebi ise tüm sorulara nasıl doğru cevap verdiği ve hile yaptığı iddialarıdır. Jamal, tüm soruları nasıl cevapladığını birbir anlatıken Jamal'daki farkındalık yavaş yavaş ortaya çıkacaktır.

Hindistan sineması başta olmak üzere dünya sinemasın'da oldukça ses getiren Miyoner sinema filmi, en iyi yanabcı film dalında oscar kazanmış, dönemin en çok izlenen filmlerinden biri olmuştur. 15 000 000 $ bütçeli filmin başrollerinde Dev Patel, Freida Pinto, Anil Kapoor isimleri yer alırken yönetmen koltuğu ise Danny Boyle, Loveleen Tandan ikilisine emanet.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın