Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


736 Görüntülenme
Mavi Göl HD
5.8 IMDB Puanı

Mavi Göl HD

(The Blue Lagoon)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Sony Pictures Entertainment
  • Film Süresi 104 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Henry De Vere Stacpoole, Douglas Day Stewart
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. Diğer 3 ödül & 7 adaylık.

Mavi Göl Film Konusu


Pasifikte yaşanan bir gemi kazasında herkes ölmüş, sağ kalan 3 kişi vardır. Bunlardan biri geminin kaptanı diğerleri ise iki küçük çocuktur. Kendilerini ada kıyısına zor atarlar ama, hayatta kalmayı başarırlar. Burada zaman geçmek bilmezken, ilerleyen zamanlarda geminin kaptanı ölür. İki çocuk yalnız başlarına kalırlar.

Seneler yavaş yavaş geçmeye devam ederken, iki çocuk şimdi erken yaşlardadır. İki küçük arkadaş gibi yetişen çocuklar, bedenlerinin ve ruhlarının getirdiği olgunluğu keşfedip birbirlerine aşık olurlar. İlerleyen süreçte çocukları olan ikili, burada mutlu bir çekirdek aile olurlar peki bu aile tekrar medeniyetle karşılaşabilecekler mi?

1980 yapımı The Blue Lagoon, 5.7 imdb puanlaması almış çok güzel bir filmdir. Nominated for 1 Oscar. Another 3 ödül & 7 adaylığı bulunan bu güzel film, 28 Ocak 1981'de gösterime girmiştir. Başrol kadrosunda dönemin en popüler oyuncuları: Brooke Shields, Christopher Atkins, Elva Josephson, Leo McKern, William Daniels isimleri yer alırken, Yönetmenliğini ise Randal Kleiser yapmıştır. Sitemizden Mavi Göl filmi izleyen seyircilerimize, keyifli seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın