Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


445 Görüntülenme
Maskeli Süvari – The Lone Ranger
6.4 IMDB Puanı

Maskeli Süvari – The Lone Ranger

(The Lone Ranger)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Walt Disney Pictures
  • Film Süresi 150 dakika
Yönetmen
Senaryo Justin Haythe, Ted Elliott, Terry Rossio, Ted Elliott, Terry Rossio, Justin Haythe
Ödüller 2 Oscar Adaylığı. Diğer 4 ödül & 17 adaylık.
Maskeli Süvari film konusu, Vahşi batıda senelerdir bitmeyen silahlı çatışmalar ve eyalet haydutlarının karanlık işleri ete kemiğe bürünen herkesin eli silahlı olmasında büyük rol oynamıştır. Bunların başında Butch Cavendish, çetesi ile birlikte yer alırken aynı zamanda bu çete tüm vahşi batının en azılı hadutlarıdır. Fakat artık herşey sona gelmiştir ve yakayı ele vermiştir. Eyalette yeni açılacak tren garının açılışına'da idam edilerek halka hediye sunulacaktır. Fakat yıllardır haydutlukla tüm vahşi batıyı ipe getiren Butch Cavendish, tren vagonundan bir şekilde kaçar ve peşindekileride alt etmeyi başarır. Artık kimse Cavendish'in karşısına çıkamaz tabi yüzü boya ile kaplı Kızılderili Tonto ve Maskeli bir Süvari hariç.

225 000 000 $ bütçe ile hazırlanan The Lone Ranger Türkçe ismi ile (Maskeli Süvari) filmi, vizyona girdiği zaman 274 422 kişi izlemiş ve sinema severlerin yoğun ilgisişle karşılanmıştır. Maskeli Süvari filmde (Johnny Depp)'i Tonto rolünde izlerken, eyaletin adalet sisteminde görevli hukukçu John Reid'i ise (Armie Hammer) canlandırıyor.

Genel olarak western filmleri izlemeyi tercih ediyorsanız tam size göre gayet akıcı ve sıkmayan bir film. Oyuncu kadrosu ve genel kurgusuyla sıkılmadan seyredilecek bir film diye düşünebiliriz. Tabi oyuncu kadrosunun ve yönetmen koltuğunda oturan isminde kattığı güzel enerjiyi unutmayalım. Bazı sahnelerde macera ve aksiyon filmi tadında doyurucu bir haz bırakan Maskeli Süvari Filmi İzlerken vahşi batının kurak topraklarındaki o karanlık dünya ile sizleri başbaşa bırakıyoruz. iyi seyirler dileriz, kralfilm.org @KraL

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın