Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
365 Görüntülenme
Maske İzle
6.9 IMDB Puanı

Maske İzle

(The Mask)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi New Line Cinema
  • Film Süresi 101 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Michael Fallon, Mark Verheiden, Mike Werb
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. Diğer 6 ödül & 20 adaylık.
Son derece şeffaf düşünceli bir banka memuru olan Stanley Ipkiss (Jim Carrey), çevresinde ve işinde sevilen bir adamdır. Birgün şans eseri bir maske bulur. Bu maske asırlar öncesine dayanan bir gizeme sahip antika bir maskedir. Maskeyi takar ve süper güçlerle donatılmış bir yapıya bürünür. Maskeyi çıkarınca yine eski haline dönüşen Stanley Ipkiss (Jim Carrey)'in peşine tehlikeli insanlar düşer. Kendisindeki gizemlü güç ve maskenin sırrını öğrenmek isteyen Dorian Tyrel (Peter Greene) yer altı dünyasının en tehlikeli mafya baronudur. Şimdiki hedefi ise Maske ve sahibidir.

Komedi filmleri< dünyasının prensi Jim Carrey'nin başrolde yer aldığı Maske filmi izlerken, bazı bölümlerde gülmekten gözlerinizden yaş gelecek. Yönetmenliğini Chuck Russell'in yaptığı film, 26 Ekim 1994'te vizyona girmiş ve Nominated for 1 Oscar. Another 6 ödül & 19 adaylığı bulunmaktadır. Sitemizden The Mask filmini hd izleyen seyircilerimize keyifli seyirler dileriz..