Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.

323 Görüntülenme
Mamma Mia İzle
6.4 IMDB Puanı

Mamma Mia İzle

(Mamma Mia!)
Yönetmen
Senaryo Catherine Johnson, Catherine Johnson
Ödüller 2 Golden Globe Adaylığı. Diğer 15 ödül & 24 adaylık.
Mamma Mia Film Konusu:Sophie Sheridan, sürekli babasının hayatını araştırmak istene heyecan dolu güzel bir kızdır. Artık evlilik çağı gelmiştir ve Sophie Sheridan, düğün hazırlıklarına başlamıştır. Annesi Dora ise zamanında çok çapkın bir kadındır çünkü Sophie Sheridan'nin gerçek babası kimdir bunu Dora bile halen bilmemektedir. Müzikal filmler seviyorsanız emin olabilirsiniz ki arayıpta bulacağınız en güzel film kesinlikle Mamma Mia Filmidir. Film, 14 Oscar adaylığı bulunan popüler oyuncu Meryl Streep'in başroller'de yer almasıyla gerçekten izlenesi filmler arasında yerini alıyor. Ünlü ABBA pop grubunun muhteşem müzikleri ile eşleşiğ filme harkulade bir müzikal film edası katan Mamma Mia filmi kralfilm.org farkıyla sizlerle.

Film için harcanan toplam bütçe 52,000,000 $ ve 18 Temmuz 2008'de vizyona girmiştir. Film içerisinde komedi, ve aşk tozuna bandırılmış romantik sahnelerde izleyiciye harika bir sinema şöleni sunuyor. İyi seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın