Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.

249 Görüntülenme
Mamma Mia! Here We Go Again
6.7 IMDB Puanı

Mamma Mia! Here We Go Again

(Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz)
Yönetmen
Senaryo Ol Parker, Richard Curtis, Ol Parker, Catherine Johnson, Catherine Johnson, Judy Craymer, ABBA
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz Konusu, Annesinin sıkıntılı ve çözülmesi bir hayli karışık hayatına odaklanan Sophie, annesi hakkında bilgiler toplamaya ve araştırmalar yapmaya devam ediyor. Sophie hamilleldir ve onu yalnız bırakmayan dostlarıda vardır. İlk olarak büyük annesi ve çok sevdiği dostlarıda Sophie'yi yalnız bırakmadan Sophie'nin annesi hakkında bazı anıları dinleme fırsaı buluyorlar.

Filmin oyuncu kadrosu ve yinelenen birçok isim: İlk filmi Mamma Mia!'nın devam hakkası olan Mamma Mia! Here We Go Again 2018 filmi yani Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz filmi, kaldığı yerden devam ediyor. Filmide bu sefer Sophie rolünde Amanda Seyfried'i görüyoruz. Donna rolünde ise Meryl Streep'in harika oyunculuğunu izliyoruz. Aynı zamanda farklı ve bilindik oyuncularında katılımıyla komedi ve eğlencenin hiç bitmediği sahnelerde kendinizden geçebilirsiniz. Mükemmel müzikler eşliğinde kimi sahnelerde romantizmin tavan yaptığı Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz filmi kralfilm.org farkıyla sizlerle. iyi seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın