Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
555 Görüntülenme
Makas Eller izle
7.9 IMDB Puanı

Makas Eller izle

(Edward Scissorhands)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi 20th Century Fox
  • Film Süresi 105 dakika
Yönetmen
Senaryo Tim Burton, Caroline Thompson, Caroline Thompson
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. Diğer 9 ödül & 21 adaylık.
Yapay bir insan yapan Edward Scissorhands, Edward isimli bu yapay insanı tamamlayamadan ölmüştür. Edward tamamlanmamış haldedir, tuhaf görüntüsü ve yarıda kalan makas elleri. Aynı bölgede yaşadıkları Peg Boggs, Edward'ı evine davet eder. Edward misafir olduğu evin kızı, ile tuhaf ama bir okadarda sıcak bir yakınlaşma içerisine girecek. Tüm bunlar sıradışı olaylar gibi gözüksede, Edward'ın makas elleri ile sergilediği hünerler görenleri hayrete düşürmek için yeterlidir. Fantastik filmler listesinde 7.9'luk imdb performansı ve izleyicide ezber bozan bir etki bırakan harika senaryosuyla son derece etkili bir sinema filmi.

Edward Scissorhands filminin baş rollerinde Anthony Michael Hall, Dianne Wiest, Johnny Depp, Kathy Baker, Winona Ryder isimleri yer alıyor. Senaryosu'nu Tim Burton ve Caroline Thompson'ın uyarladığı Makas Eller filmi'nin Yönetmenliği ise Tim Burton'a aittir. 9 ödül, 31 adaylık ve 1 oscar kazanan film, ABD yapımıdır ve $20,000,000 bütçe harcanmıştır. Johnny Depp filmleri izlemeyi sevenlerin yakın markajında ve yıllar boyunca izlense, tekrar tekrar izlenecek bir başyapıt. Oyuncu kadrosuna mı bakalım yoksa oscarlı yönetmen Tim Burton'mu oyunculuk ve yönetmenliği ile sinema dünyasına renk katan ve birçok hikayede rol alıp yöneten Tim Burton ve Johny Depp filmde damga vuruyor. David lych, isminide yabana atamayız tabiki david lych filmleri, izleyenler çok iyi işler çıkardığını bilirler.

Film yorumcuları'nın en çok hoşuna giden olaylardın bir tanesi, ise Makas Eller filmi izlemeden önce karşımıza çıkan o fantastik film posteri. Makas eller ve makasın ucundaki kelebek! buram buram kalite kokan bu filmi kesinlikle izlenilmesi gerektiğini açıkça özetliyor. 10 Nisan 1991 vizyon tarihli bu harika filmi full izlemeniz için sunuyor, çok değerli vaktinizi site sinemamız'da değerlendirdiğiniz için teşekkür ediyoruz. kralfilm.org @KraL

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın