Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
1,602 Görüntülenme
Lolita İzle
6.9 IMDB Puanı

Lolita İzle

  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Samuel Goldwyn Company
  • Film Süresi 137 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Vladimir Nabokov, Stephen Schiff
Ödüller 2 ödül & 4 Adaylık.

Lolita Film Konusu


Genç kızın yaşadığı aslında 'daddy isseus' deniyor.. yani babası olmadığı için kendisinden yaşça büyük adamlara karşı ilgi besliyor. Ama filmde profesör Humbert, tamamen pedofili duygularına yenik düşüyor gibi. Lolita'nın kışkırtmaları yada cazibesinemi kapılıyor bilinmez ama kişisel fikrim, bu tarz bir hikayeyi okuyup yada izleyip romantizme bağlamamaktır. Bu filmi yoğun istek, ve mail yağmuruna maruz kaldığım için yayınlıyorum. Her ne kadar filmde olsa, bu tür sapık ibnelere taviz verilmemeli! Baba sevgisine muhtaç, aç büyüyen 13 yaşındaki Dollaries, ve evlerinde kiracı olan profesör'ün eleştiriye açık ilişkisi kralfilm.org aracaılığı ile hd izlemeniz için sizlerle.

14 Ocak 1998'de gösterime giren Lolita filmi Fransa, İngiltere ve ABD ortak yapımıdır. 137 dk dram türünde seyreden yapımın başrollerdinde Jeremy Irons, Melanie Griffith, Dominique Swain simleri yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Adrian Lyne'nin oturduğu filmin senaryosu Vladimir Nabokov, Stephen Schiff isimlerinin kalemlerinden çıkmıştır. Toplam maliyet & net bütçe $62,000,000 dolar olarak bilinen Lolita film hd izlerken, 2 ödül & 4 adaylığı bulunan farklı türden bir sinema ile sizleri başbaşa bırakıyor. Keyifli seyirler diliyoruz!

Genelde bu tür filmler festivallerde dahil, sinema severlerin ikiye bölündüğü formatta oluyor. Lolita filmide tam bu tazda bir sinema yapımı. Göreceli bir kavram aslında bir kızı anlamak yada, nasıl bir yaşama ait olduğu ve hangi duygular ile hareket ettiği. İlgisizlik kız, yada erkeği farklı düşüncelere sürükleyen en acı sebeplerden biridir elbette. Bu filmdede 13 yaşındaki bir kızın babası yaşındaki bir adama duyduğu ilgiyi ve gelişen saçma yakınlaşmayı ele alıyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın