Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
552 Görüntülenme
Ölümsüz HD
6.7 IMDB Puanı

Ölümsüz HD

(22 Bullets)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi EuropaCorp
  • Film Süresi 117 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Franz-Olivier Giesbert, Richard Berry, Matthieu Delaporte, Alexandre de La Patellière, Richard Berry, Matthieu Delaporte, Alexandre de La Patellière, Eric Assous
Ölümsüz - L'immortel Filmi Full İzle

Uzun yıllar mafya yapılanmasının içinde önemli rol üstlenen ve kilit isimlerden biri olan Charly Matteï, artık bu kirli hesaplaşmaları bir kenara bırakarak mafya oluşumundan ayrılmıştır. Ailesi ile birlikte sakin bir hayat yaşar ve birkaç sene boyunca huzurlu bir biçimde yaşamını sürdürür. Fakat zamanında bu tür bir yapılanmaya kolaylıkla girebilir ama çıkarken o kadar kolay çıkamazsın. Charly Matteï'de mafya örgütünden sıyrılmayı bu kadar kolay sanmıştır. Yeni bir sabaha uyandığında başına nelerin geleceğinden habersiz hatta vücudu delik deşik edilmiş bir şekildede uyanabilir. Tamda böyle oluyor ve Charly Matteï'in vücudunun çeşitli yerlerine tam 22 adet kurşun isabet ediyor ve ölüme terk ediliyor. Yalnız, 22 kurşunla delik deşik olan Charly Matteï, tesadüfen hayatta kalmayı başarıyor. Tüm yaşadığı olumsuzluklara rağmen hayatta kalmayı başaran Charly Matteï, kendisini kurşun manyağı yaptıran tek düşmanı Tum' Zacchia'nın peşine düşer.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum