Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.

242 Görüntülenme
Korkunun Kraliçesi
6.4 IMDB Puanı

Korkunun Kraliçesi

(The Queen of Fear)
Hayatı bir anda alt üst olan genç yıldız Robertina, tek kişilik bir performans ile sahne alacaktır. Performansını sergilemesine sadece birgün kalan Robertina, sürekli takip edildiğini hissetmeye başlar ve çevresndekilerle tartışır. Hayatının dönüm noktasında bazı hislerini yitiren Robertina'nın hayatı dram filmi olan Korkunun Kraliçesi - La Reina Del Miedo ile sizlerler. Dram filmleri izlemeyi seviyorsanız gayet akıcı konusu ile mutlaka izlenilmesi gereken bir yapım. Arjantinli ünlü yönetmen Valeria Bertuccelli ve Fabiana Tiscornia'nın birlikte yönettikleri Korkunın Kraliçesi filminin oyuncu kadrosunda ise Diego Velazquez, Mercedes Scápola, Sary López, Valeria Bertuccelli isimlerine yer verilmiştir.

Korkunun Kraliçesi Filmi, Arjantin, Danimarka yapımı olmakla birlikte 22 Mart 2018'de vizyona girmiştir. 6.3 İmdb puanı alan film 102 dakikalık bir süreden oluşuyor. Filmi kralfilm.org sitemizden hd kalitede seyredebilirsiniz. İyi seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın