Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
2,786 Görüntülenme
Komşum Bir Vampir HD
7.1 IMDB Puanı

Komşum Bir Vampir HD

(Fright Night)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Sony Pictures Home Entertainment
  • Film Süresi 106 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Tom Holland
Ödüller 5 ödül & 4 Adaylık.

Komşum Bir Vampir Film Konusu


Evlerinin karşısına taşınan yeni komşularını inceleyen Charley Brewster, bir tuhaflık sezmiş ve gözlerini karşı komşularından ayıramaz olmuştur. Yeni komşular Jerry ve arkadaşı Billy'dir. Charley Brewster, yine birgün onları izlerken ikilinin bir gece karanlığında tabut taşıdıklarını fark edince olaylar patlak verir.

Haklı şüphleri, kendisini gizemli bir ipucuna götürür. Komşularının vampir olduğuna kanaat veren Charley Brewster, bu durumu ailesine ve polise bildirir fakat, kimse kendisine inanmaz. Charley Brewster, bir tv programında Peter Vincent isimli adamı görür. Peter Vincent, fazla izlenmesi olmadığı için programı bırakmıştır. Programın ana temeli ise vampirler ve yaşamlarıdır.

Charley Brewster, bu durumu tv programcısı Peter Vincent'e bildirir. Bu duruma Peter Vincent'te inanmaz. Charley Brewster'in annesi Amy, oğlunun birşeyler ispat etmek istediğini fark eder ve Peter'e para teklifi yapar. Peter zorda olsa bu teklifi değerlendirir ve işe koyulur. Peki yeni komşular vampirler midir, yoksa normal bir yaşam süren iki genç mı?
Kaynak: https://www.rottentomatoes.com/m/1007910_fright_night

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum