Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
1,603 Görüntülenme
Kolovrate Efsanesi HD
6.2 IMDB Puanı

Kolovrate Efsanesi HD

(Furious)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 107 dakika
Kategori
Senaryo Dmitriy Paltsev, Dmitriy Raevskiy, Evgeniy Raevskiy, Sergey Yudakov

Kolovrate Efsanesi Film Konusu


Cengiz Kaan, Rus ordularına saldırı düzenleyip neredeyse herkesi kılıçtan geçirerek üstün bir zaferi ulusuna armağan etmiştir. Gözünün kestiği herkesi kan deryasında boğup, acımadan işkence eder ve Kalki bölgesinin şimdiye kadar görmemiş en büyük taaruzunu gerçekleştirir.

Savaşta direniş gösteren rus askerleri çaresiz ve ezici güç karşısında cılız kalmıştır. Cengizin askerleri, ölüm gibi herkesi katletmeye devam ederken, birde rehine alırlar. Bu kişi ise Prens ve ayakçısıdır.

Kimseye müsamaha etmeyen Cengiz kaan, rehin aldığı Prens ver yardımcısınıda öldürerek, ordusuna devam emri verir.

Yollarına çıkan tüm ırkları katletmeye yeminli Cengiz kaan ve askerleri, önelerine çıkan tüm tehditlere savaşmaya devam eder.

Geçtiği toprakları birbir elde eden Kaan ve askerleri, neredeye tüm Rus topraklarını avucunun içine almış ve geride sadece birkaç kasaba kalmıştır.

Geride kalan köyleri fethetmek için ise ordunun en cesur askerlerinden kıdemli Batu Kaan, atanmıştır. Yalnız Batu Kaan'ı hiç beklemediği bir tehlike beklemektedir. Tüm köyleri kılıçtan geçirdikten sonra en son kasabada ki tehlike sürpriz çok farklıdır.

Burada Kolovrate adında bir savaşçı vardır ve, oldukça çetin bir savaşçıdır. Rus hükümdarlığına şimdiye kadar gelmiş en korkusuz ve gözü kara savaşçıdır.

Son köyde Batu kaan ve askerleri ile karşılaşan Kovovrate, amansız bir savaş girdabında, ya kazanacak yada Batu'nun kılıcında can verecektir..

Resimler 8

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın