Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Altyazılı Fragman
348 Görüntülenme
Koleksiyoncu: Ruben Brandt HD
7.5 IMDB Puanı

Koleksiyoncu: Ruben Brandt HD

(Ruben Brandt, Collector)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Sony Pictures Classics
  • Film Süresi 96 dakika
Yönetmen
Senaryo Milorad Krstic, Milorad Krstic, Radmila Roczkov
Koleksiyoncu: Ruben Brandt filmi: Babasını kaybeden Ruben Brandt, popüler bir psikoterapisttir. Hayatında sürekli kabuslarla yüzüşen Ruben Brandt, bu kabuslardan çocukluğundan beri kurtulamamış ve artık kurtulmak için herşeyi göze alan biridir. Bilinçaltına yer edinen bu kabuslardan kurtulmasına ise tedavi altındaki 4 hastası yardım edecektir. Bu hastaların herbiride professional ve işlerinde son derece dikkatli hırsızlardır. Fernando, bilgisayar uzmanı Mimi, kleptoman Joe ve Bye-Bye ise ünlü isimlerin yakın korumalarıdır. Bu dört hırsız Ruben Brandt'a tüm yaşadığı kabuslardan kurtulabileceğinin ama bunu yapacakları hırızlık eyleminde kendilerine katılarak olacağını söylerler. Ruben Brandt, bu kabuslarla yaşamaktansa bu teklifi kabul eder. Soygun yapacakları yerler ise dünyanın en korunaklı ve özel 4 müzesidir. Tüm hazırlıklar titizlikle yapılır ve hırsızlık eylemleri başarıyla sonuçlanır. Tüm dünya bu hırsızları ararken her geçen gün bulunmaları için ödülün miktarıda artmaktadır. Peki psikoterapist Ruben Brandt, ve diğer üyeleri bulmak için ne yapacaklar?

7.8 imdb puanı ile oldukça sağlam bir derece elde eden Animasyon filminin yönetmenliğini Milorad Krstic yapıyor. Seslendirmede Csaba Márton, Gabriella Hámori, Iván Kamarás, Zalán Makranczi isimlerinin sesleri kullanılırken 15 Şubat 2019'da vizyona girmiştir. Aksiyon filmleri izlemeyi, özellikle Animasyonlu aksiyon filmleri izlemeyi seviyorsanız Koleksiyoncu: Ruben Brandt filmine mutlaka göz atmanızı öneririz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın