Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


671 Görüntülenme
Koku: Bir Katilin Hikayesi İzle
7.5 IMDB Puanı

Koku: Bir Katilin Hikayesi İzle

(Perfume: The Story of a Murderer)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Andrew Birkin, Bernd Eichinger, Tom Tykwer, Patrick Süskind
Ödüller 15 ödül & 19 Adaylık.

Koku: Bir Katilin Hikayesi Film Konusu


Grenouile'nin hikayesi 18.yy'a uzanıyor. Tuhaf bir insan olduğu ilk bakışta anlaşılan Grenouille, tüm algıları kapalı bir gençtir tabi bir tanesi hariç. Oda koku duyusudur. Kokulara karşı aşırı bir sempatisi vardır ama kendisinin bir kokusu olmadığını düşünmektedir. Köle olarak satıldığı bir yerde, parfüm imalatı yapan bir adamın yanında çalışmaya başlar. Adamın bir rakibi daha vardır ve, en iyi parfümler sadece iki dükkanda vardır. Grenouille'nin patronu en iyi parfümü yapması, bunun karşılığında'da kendisinin yanında çalışmasına izin vermiştir. Grenouille, dünuyanın en güzel kokularını yapmaya başlar fakat içlerinden biri vardır ki bu kokuyu, yapabilmek için insana ihtiyaç vardır. Kokuyu elde etmek için son kurban ise güzeller güzeli bir soyludur.

15 ödül & 18 adaylığı bulunan bu muhteşem film, ödüle doymayan bir proje dönemi geçirmiş ve tüm izleyiciden tam not almıştır. 2006'da vizyona giren Koku: Bir Katilin Hikayesi filmi, 50,000,000 EUR bütçe ile sinemaya kazandırılmış ve, başyapıtlar arasındada yerini almıştır. Andrés Herrera, Ben Whishaw, Francesc Albiol, Gonzalo Cunill, Roger Salvany başrollerde izleyeceğiniz filmin yönetmenliği ise Tom Tykwer ismine aittir.

Tür olarak fantastik film ve dram & suç bazında ilerleyen Koku: Bir Katilin Hikayesi full izlePerfume: The Story of a Murderer filmini izleyen seyircilerimize keyifli seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın