Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
458 Görüntülenme
Kitap Hırsızı izle
7.6 IMDB Puanı

Kitap Hırsızı izle

(The Book Thief)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi 20th Century Fox
  • Film Süresi 131 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Markus Zusak, Michael Petroni
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. Diğer 9 ödül & 16 adaylık.

Kitap Hırsızı Film Konusu


İkinci Dünya Savaşı tüm enkazıyla Almanya'da devam ederken, bu kargaşanın ortasında kalan dokuz yaşında bir kız çocuğu vardır. Liesel Meminger, burada bir ailenin manevi kızıdır. Evlerinde gizli bir misafir vardır ve bu misafir bir yahudi olan Max isimli adamdır. Max, Liesel Meminger'e kitap okumayı ve okumanın dünyadaki her şeyden daha güzel olduğunu öğretir. Bu ikili arasında sıkı bir bağ oluşur çünkü, ikisininde hayal dünyası oldukça geniş ve inançlı insanlardır. Herşey güzel gitmektedir fakat yahudi Max evin alt katında gizli bir bölümde yaşamaktadır buradada pek rahat değildir. Çünkü bir yahudinin bu evde bulunması herkesin sonunu getirebilir.

Çıkış döneminde tüm dünyanın bu filme gözlerini diktiğini ve, birçok eleştiriye maruz kaldığını biliyoruz çünkü seyirci ve eleştirmenleri ikiye bölen bir senaryoya sahip olması birçok tartışmanında kapısını açık bırakmıştır. Yönetmenliğini Brian Percival'in yaptığı filmin başrol kadrosunda Geoffrey Rush, Emily Watson, Sophie Nélisse isimleri yer almaktadır.

Nominated for 1 Oscar. Another 8 ödül & 14 adaylığı bulunan Kitap Hırsızı filmi, son derece dokunaklı ama bir okadar da anlamlı bir yapımdır. Dram Filmleri, Savaş Filmleri sıralamasında yer alan bu muhteşem filmin diğer adı, The Book Thief filmidir. 2013 yapımı film 05 Şubat 2014'te vizyona girmiştir.

Sitemizden Kitap Hırsızı izleyen seyircilerimize yi seyirler diliyoruz. Filmi izledikten sonra değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşmanızı rica ediyoruz. Filmi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşıp bizlere destek olabilirsiniz..

Kitap Hırsızı - The Book Thief İzle HD

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın