Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
1,161 Görüntülenme
Kirpi Sonic İzle
7.0 IMDB Puanı

Kirpi Sonic İzle

(Sonic the Hedgehog)
Yönetmen
Senaryo Patrick Casey, Josh Miller, Yuji Naka, Naoto Ohshima, Hirokazu Yasuhara

Kirpi Sonic Film Konusu


Kirpi Sonic, peşine düşen yetkililerden kurtulup, şeytani doktorun elinde bulunan yüzükleri geri almaya çalışan Sonic'in hikayesini konu ediyor. Hükümet, insan biçiminde bir kirpi olan Sonic’i yakalamak için peşine düşer. Devlet görevlileri her yerde Sonic’i aramaya başlar.

Kirpi Sonic, ise bu sırada şeytani Dr Eggman’ın ele geçirdiği yüzükleri geri almaya çalışmaktadır. Küçük bir kasaba olan Green Hills’in şerifi Tom Wachowski, Sonic’in peşine düşen hükümet yetkililerinden kaçmayı başarıp, doktordan yüzükleri geri alabilmesi için yardım etmeye karar verir. Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.


Dr Eggman, hile ile elde ettiği kudretli yüzüğü çok gizli ve özel bir yerde muhafaza etmektedir. Bu yüzüğün peşinde ise Kirpi Sonic vardır. Kirpi sonic, bu yüzüğü elde etmenin mutlaka bir yolunu bulmalıdır ama, bu tek başına yapabileceği bir iş değildir.

Bu durumda kendisine yardım eli kasabanın çılgın şerifi Tom Wachowski'den gelecektir. İnsan kılığındaki Kirpi Sonic'in peşindeki hükümet ise onu bir önce yakalayıp yargı önüne çıkarmak istemektedir. Kirpi Sonic, yakayı ele vermeden tuhaf doktor Eggman’ın elinden bu yüzüğü alabilecek mi?

$90,000,000 dolarlık dev bütçe ile sinemada boy gösteren, Macera ve Aksiyon türündeki Kirpi Sonic filmi, 6.9 imdb puanı elde etmiş, Ülkemizde ise gösterime girer girmez 114,166 kişi tarafından izlenilmiştir.

Yönetmenliğini Jeff Fowler'in yaptığı Kirpi Sonic filminin başrol kadrosunda ise Ben Schwartz, James Marsden ve komedi filmleri'nin dahi isemi Jim Carrey, yer almaktadır. Sitemiz kralfilm.org aracılığı ile Kirpi Sonic 2020 filmi tek parça hd izleyen değerli seyircilerimize keyifli seyirler diliyoruz..
Filmin web sitesi: https://www.sonicthehedgehogmovie.com/Resimler 8

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum