Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
955 Görüntülenme
Kırmızı Pabuçlar İzle
8.2 IMDB Puanı

Kırmızı Pabuçlar İzle

(The Red Shoes)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Eagle-Lion Films
  • Film Süresi 135 dakika
Kategori
Senaryo Hans Christian Andersen, Emeric Pressburger, Keith Winter, Michael Powell, Emeric Pressburger
Ödüller 2 Oscar Kazandı. Diğer 4 ödül & 7 adaylık.

Kırmızı Pabuçlar Film Konusu


Vicky'nin tek arzusu popüler bir balerin olmak ve tüm dünyada bale gösterilerine katılmaktır. Soylu bir ailenin kızı olan Vicky'nin halası yeni bir parti düzenler ve bu partiye şehrin ünlülerini davet eder. Bu ünlüler arasında Boris Lermantov'da vardır. Boris Lermantov, bilindik bir bale okulunun yöneticisi ama oldukça tipik bir adamdır. Kibirli ve tuhaf kaprisleri olan Boris Lermantov, ilk etapta Vicky'i umursamaz bile, fakat ilerleyen zamanlarda düzenleyeceği bir gösteri için Vicky'e başrol daveti gönderir. Düzenlenecek olan Kırmızı Papuçlar izle organizasyonu yaklaşmıştır ama bir sorun vardır. Vicky kalbini bir adama kaptırmıştır ve aşktan baka birşey görmemektedir.

Başrollerde Anton Walbrook, Marius Goring, Moira Shearer isimlerinin yer aldığı The Red Shoes filmi oldukça eski bir filmdir. Genelde bu tür filmleri takip edenlerin aramalarda en çok terciği olan gayet romantik film projesidir. Filmi hd kalitede altyazılı izlemeniz için sunuyor, keyifli seyirler diliyoruz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın